ŁUKASZ PIENIĄŻEK: POPIERAM MARCINA MARANDĘ NA PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY
Przedstawiam kolejnego członka Komitetu Poparcia. Łukasz Pieniążek – Młody, utalentowany kierowca rajdowy, który swoje sukcesy buduje w oparciu o ciężką pracę i wytrwałość w dążeniu do celu. W sezonie 2018 jako jedyny Polak startuje w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC). Rajdowy Mistrz Śląska, Wicemistrz Polski klasy 4, zdobywca 3 miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOMASZ CZOK: POPIERAM MARCINA MARANDĘ NA PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY
Tomasz Czok – kolejny z członków komitetu poparcia. Wychowanek częstochowskiego Rakowa i kapitan drużyny. W 2003 roku został królem strzelców IV ligi w naszym regionie zdobywając 15 bramek. Ceniony przez kibiców za serce które włożył w grę dla ukochanego klubu w najtrudniejszych dla niego momentach.

Popieram Marcina Marandę na prezydenta Częstochowy. Marcin Maranda jest gwarantem, że powstanie nowy stadion dla Rakowa.

 

 

 

 

 

 

 

GOTHARD KOKOTT: POPIERAM MARCINA MARANDĘ NA PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

Kolejnym członkiem Komitetu Poparcia jest Gothard Kokott. Gothard Kokott to zasłużony trener, który w przeszłości był szkoleniowcem częstochowskiego Rakowa. Ceniony przez piłkarzy oraz kibiców klubu przy ulicy Limanowskiego. Jeden z trenerów, który prowadził RKS RAKÓW w I lidze (aktualna ekstraklasa).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARTUR PIETRZYK: POPIERAM MARCINA MARANDĘ NA PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

Mam zaszczyt przedstawić kolejnego członka Komitetu Poparcia. Artur Pietrzyk to wybitny polski żużlowiec. Częstochowski klub Włókniarz reprezentował do 1999 r. oraz w latach 2001 – 2003. Dwukrotnie zdobył złoty medal drużynowych mistrzostw Polski (lata 1996, 2003) oraz odniósł sporo sukcesów indywidualnych a także drużynowych w turniejach rozgrywanych w Polsce i za granicą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZESŁAW TARCZYŃSKI – ARTYSTA/MALARZ: POPIERAM MARCINA MARANDĘ NA PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

Mam zaszczyt przedstawić członka Komitetu Poparcia. Komitet tworzą ludzie kultury, sztuki i sportu. Wybitne osobistości, które przyczyniły się do rozwoju Częstochowy oraz godnie reprezentowały i reprezentują miasto na arenie krajowej i międzynarodowej.

Czesław Tarczyński- wieloletni Prezes Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Częstochowskiego oraz Dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki. Laureat Nagrody Wojewody Częstochowskiego (1998) za całokształt pracy twórczej w dziedzinie malarstwa i działań społeczno-organizatorskich na rzecz integracji i rozwoju środowiska plastycznego województwa częstochowskiego W 2002 roku został odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

Niebawem przedstawimy kolejnych członków Komitetu Poparcia.